Постачальники

Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААН

Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААН

Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук є однією із провідних науково-дослідних установ України аграрного профілю,  історія якої налічує більше 100 років.  Основні напрями науково-дослідної роботи інституту передбачають: розробку теоретичних основ селекції польових культур; формування та ведення банку генетичних ресурсів рослин України; створення нових сортів і гібридів зернових, зернобобових, круп’яних і олійних культур; розробку високоефективних систем насінництва с.-г. культур, ведення первинного та елітного насінництва районованих сортів і гібридів; розробку технологій вирощування польових культур; забезпечення та науковий супровід інноваційних розробок.

До широкого впровадження у виробництво на 2014-2015 рік дозволено 200 селекційних розробок інституту, в тому числі 145 сортів і гібридів та 55 батьківських компонентів. В Реєстрі селекційних досягнень РФ знаходиться 36 сортів і гібридів інституту. 21 селекційну інновацію інституту нагороджено золотими медалями і дипломами Всеукраїнського конкурсу “Кращий вітчизняний товар року”.

На базі Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва в 1993 році створено Національний центр генетичних ресурсів рослин України. Банк генетичних ресурсів рослин віднесений до наукових об’єктів, що становлять національне надбання, він є одним з 10 найбільших генбанків світу. Україна є членом міжнародної системи генетичних ресурсів рослин, що управляється Всесвітньою організацією з продовольства і сільського господарства (ФАО).

В системі НААН Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр’єва координує роботу з розробки і удосконалення сучасних технологій селекційного процесу, а також практичного створення ліній і гібридів соняшнику різних напрямів використання. Також інститут є головною установою з програми наукових досліджень «Олійна біосировина».

Насіння соняшнику

Гібрид Група стиглості Одиниця Вартість, грн./од.
Форвард Середньоранній 3,5> 1 кг 45.00
Ясон Середньоранній 3,2-3,5 1 кг 45.00
3,5> 1 кг 42.00

Зателефонуйте мені!